SAVVY ED

SE logo na kolorowe tła cień

W metodzie Savvy Ed przewodnikiem dzieci w anglojęzycznym świecie jest mądry miś Ed, który może podróżować gdzie tylko chce, ponieważ mówi po angielsku. Komunikuje się z dziećmi za pomocą listów, wzbudzając u nich ciekawość świata poprzez snucie opowieści o nowych miejscach, które zwiedził.

Dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać.

Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co nauka języka obcego daje nam przede wszystkim: umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy. Mimo że treści w stosunku do przedszkolnych są poważniejsze, nadal procesowi nauki języka na kursach Savvy Ed towarzyszy dobra zabawa!

Najważniejsze założenia metodyki Savvy Ed

Efekt kuli śniegowej

"Stopniowe narastanie” w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego

Kompaktowość i kompletność

Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Zadbaliśmy przy tym o perspektywy wszystkich zainteresowanych stron: ucznia, rodzica, nauczyciela i dyrektora szkoły

Systemy motywacyjne

Zostały one wkomponowane w metodę – nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy grywalizacji (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo). Savvy Ed, przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie.

Ocenianie kształtujące

System zaliczeń wykorzystuje elementy oceniania kształtującego. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

Metoda Savvy Ed to ambitna ścieżka nauki angielskiego, którą dziecko w wieku od 7 do 10 lat może dojść aż do poziomu Young Learners  –  Flyers (poziom A2 wg Rady Europy). Przeznaczona jest do uczenia języka angielskiego dzieci, które w przedszkolu uczestniczyły w ambitnych kursach językowych. Lekcje Savvy Ed będą dla Twojego dziecka krokiem milowym w stronę płynności językowej, momentem,  w którym wszystkie poznane wcześniej wyrażenia, zdania i zwroty zostaną utrwalone, zaktywizowane i wykorzystane do produkcji językowej.

POZIOMY SAVVY ED

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Odwiedź witrynę Savvy Ed, dzięki której poznasz:

 • rolę lektora i rodzica w metodzie
 • pakiet edukacyjny
 • ewaluację wyników nauczania
 • dodatkowe komponenty do pracy w domu
 • szczegółowy opis poziomów
 • jak uczymy - przykładowe materiały edukacyjne

Masz więcej pytań lub chcesz, aby Twoje dziecko rozpoczęło fascynującą przygodę z Savvy Ed? To świetnie! Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wypełnij poniższy formularz, a my oddzwonimy jeszcze dziś.


  FILIA PIEKOSZÓW

  ADRES SZKOŁY

  Piekoszów, ul. Częstochowska 87a

  TELEFON

  Sekretariat: 695-763-218

  FILIA STRAWCZYN

  ADRES SZKOŁY

  Strawczyn, ul. Turystyczna 7

  TELEFON

  Sekretariat: 669-060-692

  GODZINY PRACY SEKRETARIATU

  pon.- pt.: 16 - 19 | sob. 08 - 13

  NR KONTA

  65 1050 1416 1000 0090 9767 0831

  GODZINY PRACY SEKRETARIATU

  pon./śr./czw./pt.: 16 - 19

  NR KONTA

  82 1050 1416 1000 0097 1928 5422

  DANE FIRMY

  Szkoła Języków Obcych Language Academy
  NIP: 959-163-13-51

  TELEFON

  695-763-218