logo_te_nakolorowe_tla cień

TEDDY EDDIE

Oto nasz miś, który zwie się Teddy Eddie. Miś jest dość psotny i sypia w śmierdzącej skarpecie, a mimo to zachęca tysiące dzieci do tego, aby przychodziły do szkół językowych na lekcje angielskiego.

5000 to zasób słów jakim posługuje się dorosły Amerykanin.

Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki. Teddy Eddie to metoda nauczania angielskiego dla najmłodszych.

Zapoznaj się z cechami metody Teddy Eddie!

TEDDY EDDIE JEST:

WESOŁY

zawiera dużo dziecięcego humoru i bajkową oprawę

AMBITNY

zawiera wyjątkowo duży zasób słów (wprowadzanych i ćwiczonych zawsze w zdaniach) oraz tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym

PRZYJAZNY

nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w ładnych, kolorowych salach

WIELOPOZIOMOWY

gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania

PRZYJAZNY RODZICOM

zawiera ‘Poradnik dla rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka

BOGATY

zarówno jeśli chodzi o Pakiet Edukacyjny, jak i materiał językowy pozwalający na całkowite ‘zanurzenie się’ w języku obcym

ELASTYCZNY

zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie

WIARYGODNY

zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

BLISKI

naturalnemu przyswajaniu języka i prawdziwie komunikacyjny

Obserwacje naszych metodyków pokazują, że dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.

Najważniejsze założenia metodyki Teddy Eddie

Efekt „zanurzenia” w języku

Język to nie zbiór pojedynczych słówek przedstawionych na obrazkach. Liczą się zdania, teksty, dłuższe wypowiedzi i manipulowanie językiem. Dopiero to daje efekt „zanurzenia” w języku.

Więcej niż zabawa i osłuchanie

Nauka języka angielskiego dla dzieci to dużo więcej niż zabawa i osłuchanie. Wymierne efekty są bardzo ważne i osiągalne. Znamy wiele sposobów, aby motywować dzieci do używania języka obcego podczas zajęć i poza nimi.

Przemawia do nowoczesnego dziecka

Zawartość kursu musi przemawiać do nowoczesnego dziecka. Ciekawość wzbudzają raczej nowoczesne nagrania, humor, styl z gier komputerowych czy kreskówek, niegrzeczne śpiewające ptaszki i latające motylki. Dzisiejsze dzieci lubią i chcą być cool.

POZIOMY TEDDY EDDIE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Odwiedź witrynę Teddy Eddie, dzięki której poznasz:

  • rolę lektora i rodzica w metodzie
  • pakiet edukacyjny
  • ewaluację wyników nauczania
  • dodatkowe komponenty do pracy w domu
  • szczegółowy opis poziomów
  • jak uczymy - przykładowe materiały edukacyjne

Masz więcej pytań lub chcesz, aby Twoje dziecko rozpoczęło fascynującą przygodę z Teddy Eddie? To świetnie! Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wypełnij poniższy formularz, a my oddzwonimy jeszcze dziś.


    WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © Language Academy | Realizacja: Studio Manufaktura