METODY NAUCZANIA W LACADEMY

Nadrzędnym celem Language Academy jest skuteczne nauczanie języków obcych. Wiemy, że na przyswajanie wiedzy ma wpływ ogrom czynników, takich jak poziom motywacji, atmosfera i komfort pracy, czynnik stresogenny czy organizacja procesu nauczania. Z biegiem lat wypracowaliśmy więc szereg technik i narzędzi, które pozwalają nam umiejętnie manipulować tymi czynnikami, a tym samym skutecznie realizować nasze główne założenie.

Tak zrodziła się Metoda Lacademy, która zbiera w całość wszystkie nasze kompetencje i wprowadza je w życie na zajęciach w Language Academy. Spójną z założeniami Lacademy Method są metody Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward's League, które sukcesywnie wprowadzaliśmy do naszej oferty od 2019 r., jako akredytowane centrum tych licencji.

Chętnie powiemy Ci więcej o naszych metodach i korzyściach, które przynoszą. Wybierz metodę, która Cię interesuje i dowiedz się więcej!

2-7 lat
Licencjonowane kursy, uwielbiane przez dzieci w wieku 2-7 lat oferują najmłodszym zanurzenie w języku, stwarzając optymalne warunki do spontanicznej komunikacji.
7-10 lat
Kontynuacja ścieżki Teddy Eddie dla dzieci w wieku 7-10 lat będzie dla Twojego dziecka krokiem milowym w stronę płynności językowej i gwarantem poprawy ocen w szkole.
11-14 lat
Kontynuacja kursów Savvy Ed, która otworzy uczniów na poznanie naturalnego angielskiego i przygotuje ich do zdawania egzaminów Cambridge.
15 lat - dorośli
Autorska metoda opiera się na założeniach neurodydaktyki - nowatorskiej dziedziny nauki zajmującej się maksymalizowaniem pracy mózgu w procesie uczenia.

PODSTAWĄ METODY LA SĄ NASI LEKTORZY

Oprócz solidnego przygotowania merytorycznego pomagają Kursantom odkrywać pokłady motywacji wewnętrznej. Za cel stawiają sobie odkrywanie talentów, pomoc w ich rozwijaniu oraz budowanie relacji z Kursantami.

Niezwykle istotnym elementem, który ułatwia naukę są liczne pomoce wizualne i dydaktyczne. Właśnie dzięki nim, nasi Kursanci są w stanie zapamiętać i przyswoić materiał do 40% szybciej i efektywniej. Starannie zaplanowane zajęcia, na których odwołujemy się do wszystkich zmysłów i stosujemy różnorodne techniki aktywizujące, sprawiają, że Kursanci osiągają tak szybko sukcesy.

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © Language Academy | Realizacja: Studio Manufaktura