Tego jeszcze nie było! LA Sleepover to unikatowa szansa na spędzenie nocy w naszej szkole! Oprócz crazy nocki w towarzystwie rówieśników, w programie mnóstwo wieczornych atrakcji: gry i zabawy w języku angielskim, seans filmowy dostosowany do grupy wiekowej, a na kolację pizza i napój dla każdego. Będziesz potrzebować jedynie własnej karimaty i śpiwora lub koca.

Do wyboru dwa terminy: chętni uczniowie z grup od Juniors 4 do Juniors 6 spędzą w LA noc z 18 na 19 stycznia, natomiast kursanci od Juniors 7 do Exam Teens – noc z 25 na 26 stycznia. Startujemy o godz. 19.00. Koniec wydarzenia o godz. 08.00 następnego dnia.

Dzieci i młodzież przez całą noc będą pozostawać pod opieką lektorki. Przy zapisie prosimy podać również preferowany numer kontaktowy rodzica.

Termin zapisu dla grupy młodszej to 15.01.2019, a dla starszej – 22.01.2019. Płatność wynosi 60 zł/uczeń i uiszczana jest przy zapisie. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia i zwrotu kosztów, jeśli na daną nockę zgłosi się mniej niż dziesięcioro chętnych.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!
Z nami w ferie nie ma nudy!